PROFESYONEL RENT A CAR HIZMETI

PROFESYONEL RENT A CAR HIZMETI
Sürücülerin en büyük korkusu en olmadık zamanlarda arabasız kalmaktır. Buna ek olarak bir şehirden başka bir şehre araçsız gelmek zorunda kalmanın en kolay çözümü hemen bir araba kiralama firması ile iletişime geçmektir. Adana rent a car sizlere bu anlamda büyük bir destek vermektedir. Firma ile iletişime geçtiğiniz an ihtiyaçlarınız belirlenir ve sizlere ne tarz bir araç gerektiği konusunda bilgi verilir. Fiyat listesi de bildirildikten sonra fiyatları karşılaştırmanız için de size olanak sunulmaktadır. Bu sayede hem ihtiyacınıza hem de cebinize en uygun araçları karşılaştırabilir ve en az 24 saat olmak üzere hızlı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.


Havalimanı transfer ücreti alınmadığı için de müşterilerin her daim beğenisini kazanan firma bu hizmeti 24 saat boyunca vermektedir.Adana rent a car ayrıca ilave sürücü olanağını da tanımaktadır. Bu hizmet kapsamı da şu şekilde gerçekleştirilmelidir. Kiracı dışında aracın bir başkası tarafından kullanılması durumunda hem sürücü belgesi hem de kullanım yaşı kuralına uygun sürücünün kimlik ve ehliyetinin sözleşmeye kaydedilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin elbette geçerli durumda olması şarttır. Araç kiralama için değişen fiyat ve şartlar site üzerinden takip edilebildiği gibi araç kiralama öncesi yetkili personele de aklınıza takılan her türlü soruyu yöneltebilirsiniz. Bu konularda içinizin rahat olması çok önemlidir. Sizlerle sadece bir defa değil birçok kez çalışmak ve sizlere araç kiralama desteği vermek bizler için en büyük mutluluktur.


Araç kiralamada sizlere pek çok olanak tanıyan ve arzu ettiğiniz hizmeti en ince detaylarına kadar size sunan Adana rent a car tek yön kiralama isteğiniz olduğu takdirde yani bir şehirde kiraladığınız aracın başka bir şehirde teslim edilmesi durumunda kira süresine bakmaz ve tek yön ücreti uygulaması gerçekleştirir. Bu noktada sizlerin mağdur durumda kalmaması için yine detaylar üzerinde durulur. Kiralama süresi ile ilgili bilmek istediğiniz her şey, saat aşımı ücretleri, ilave sürücü ile ilgili detaylar, uzun süreli kiralamalar, fiyatlara dahil olan ya da olmayan noktalar sizlere detaylı bir şekilde aktarılır.
İlginizi Çekebilir
 • ADANA’YA YOLUNUZ DÜŞERSE
  Adana’ya şahsi aracınız olmadan seyahat edecekseniz yahut tatil için Adana’yı seçtiyseniz başvurmanız gereken en güzel yöntem; araç kiralamaktır.
 • ADANA’DA NE YENIR?
  Adana’ya gelmek için önce Google üzerinden arama yapıp bizlere ulaşıp aracınızı kiraladınız ve Adana’ya geldiniz. Şimdi aklınızda “Adana’da ne yenir” sorusu oluşmaya başlamıştır.
 • ADANA’YA GELECEKLER İÇIN “ADANACA SÖZLÜK”
  Herhangi bir sebep ile Adana’ya gelecekseniz normal sıradan konuşmalar yapılınca şok durumuna girip olaya “fransız” kalmamanız için Adanaca sözlük paylaşma gereği duyduk.
 • Adana’da Araç Kiralama Hizmetinde Güvenilir Firma Seçiminin Önemi
  Günümüzde araç kiralama hizmetini sunan birçok firma bulunmaktadır. Adana iline geldiğinizde birçok araç kiralama firmasının hizmet verdiğini görebilirsiniz. Ancak araç kiralama hizmetini alırken, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet veren firmaların tercih edilmesi son d...
 • Araç Kiralama Hizmetinde Adana’da Güvenilir Firma Hangisi
  Son yıllarda önemini iyice artıran ve birçok kişinin ziyaret ettiği Adana ilimize geldiğinizde araç kiralama ihtiyacınız doğabilir. Günümüzde birçok kişi araç kiralama hizmeti alarak gidecekleri yere daha hızlı ulaşmakta ve konforlu seyahat geçirmektedir.
Whatsapp Telefon