7/24 OTO KIRALAMA

7/24 OTO KIRALAMA
Araba kiralamak kimi durumlarda bir mecburiyete dönüşse de bazı firmalar bu işlemi son derece zevkli ve kullanışlı bir hale getirir. Bu firmalardan Adana rent a car müşteri odaklı yaklaşımı, profesyonel araba kiralama işleri ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Üstelik günlük sadece 55 TL den başlayan fiyatlarla ve arzu edene Dolar ve Euro ödeme seçenekleri ile birlikte! Siteye girdiğinizde sizlere sunulan araba seçenekleri ile birlikte özellikleri ve fiyat listesi de oldukça ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde sunulmakta ve hangi aracı seçmek istiyorsanız ona göre bilgi almaktasınız. Altyapısı modern bir şekilde hazırlanan site sayesinde de firma ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.


Site üzerinden sizlere aktarılan günün döviz kurları, Türk Lirası haricinde kiralama seçenekleri için de sizlere kolaylık tanımaktadır.Adana rent a car sizlere güler yüzlü personeli ve konusunda uzman kişiler tarafından haftanın her günü hizmet vermektedir. Bu da demek oluyor ki siz ofiste çayınızı kahvenizi yudumlarken konusunda bilgili kişiler tarafından danışma hizmeti alırsınız. Her zevke ve her bütçeye uygun kiralık araba seçenekleri sayesinde yollarda asla arabasız kalmayacaksınız. Adana rent a car sizlere en az 24 saat kiralama süresi vermektedir. Bununla birlikte arzu edenler uzun süreli olarak en az 30 gün olmak koşulu ile araba kiralayabilirler.


Araba kiralama hizmetinde sizlere her türlü kolaylığı gösteren ve müşterilere özel avantajlardan faydalanmanızı sağlayan Adana rent a car sizlere ayrıca ödeme seçeneklerindeki çeşitle de kolaylık sağlamaktadır. Bütün kredi kartları ile ödemenin geçerli olduğu sistemde size tüm araçlar full depo teslim edilir ve aynı şekilde de teslim alınır. Fiyata aynı zamanda sınırsız kilometre kullanma hakkı ve kasko ile araç bakım giderleri de dahildir. Bütün bu hizmetler uzun yılların tecrübesine dayanan ve müşterilerin mağdur kalmaması için düşünülen uygulamalardır. Her sene yenilenen araç modelleri müşterilerin estetik anlayışlarına da hitap ederek, araç kullanımını ve araç kiralamayı daha zevkli bir hale getirmektedir.
Whatsapp Telefon